ADF Hayra 85L Freestanding
European made convection heater. A modern curved design with hidden door handle for a sleek look. The large glass door provides radiant heat as well as a stylish look. Fan option available. A must for a modern or contempory Australian home this fire can heat up to 20 Squares.
| Heating Capacity | 200m2 |
|---|---|
| Heating Style | Radiant |
| Efficiency | 63% |
| Emissions | 0.8g |
| Origin | Portugal |
| Warranty | 5 Year |
| Log Size | 600mm |
| Dimensions | 820 x 445 x 460mm |
| Brand | ADF |
-

Eureka Opal
-
Sale!

Jindara Spectre Inc FREE 4m HPF Flue Kit – Farmworld Special
Original price was: $9,099.00.$8,299.00Current price is: $8,299.00. -

Maxiheat Geo Woodheater
-
Sale!

Regency Hume Woodheater Inc FREE 4m HPF Flue Kit – Farmworld Special
Original price was: $4,249.00.$3,499.00Current price is: $3,499.00.
